jajka logo Modernhatch Kurczak i jajko

Władze i pracownicy firmy

Prezes Zarządu / Współwłaściciel:
Rajmund Wocka
+48 501 561 633

Prokurent / Współwłaściciel:
Tomasz Sztuder
+48 602 272 517

Prokurent:
Marcin Baranowski
+48 602 433 032
marcin.baranowski@modernhatch.eu

Prokurent:
Kornel Zyla
+48 506 066 333
kornel.zyla@modernhatch.eu

Kierownik ds. technicznych:
Krzysztof Kłodziński
+48 512 732 033
krzysztof.klodzinski@modernhatch.eu

Kierownik transportu:
Marcin Kurowski
+48 506 066 842
marcin.kurowski@modernhatch.eu

Biuro Obsługi Klienta:
Magdalena Popecka
+48 500 632 103
magdalena.popecka@modernhatch.eu

Pełnomocnik Zarządu
ds. Zapewnienia Jakości:

lek. wet. Ewelina Piechowiak
+48 512 732 535
ewelina.piechowiak@modernhatch.eu

Jakość / Serwis:
Iwona Bryja
+48 500 632 083
iwona.bryja@modernhatch.eu
serwis@modernhatch.eu

Sekretariat:
Izabela Lach
+48 790 297 297
sekretariat@modernhatch.eu

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość